Nabídka štěňátek

Máme štěňátka

A je to tady!!! 

Sněhurka a Kalif se stali rodiči 10 trpaslíků dne 24.10.2020 a Elza s Lordem svět obohatili o 9 chlupatých zlatíček dne 30.10.2020

Omlouváme se, ale rezervace nepřijímáme.

Všechna štěňátka jsou zamluvená a opravdu je mi velmi líto, že nemohu pokrýt ani částečně tu obrovskou poptávku. Některé příběhy jsou dojemné a moc ráda bych vám vyšla vstříc, ale musím upřednostnit majitele, kteří již od nás štěňátko měli a po letech se vracejí. I ti již dlouho čekali na svého vysněného přítele a člena rodiny. Velmi si vážím vaší přízně a pokud jsem neodpověděla, neberte to jako pohrdání. Ale není v mých silách všem jednotlivě odpovědět, denně mi chodí desítky mailů, sms zpráv, massenger zpráv či do zprávy na whats app. Telefonní hovory ani nepočítám.

Snažím se alespoň všem zpříjemnit den každodenním živým vysíláním na facebookových stránkách Chlupatého štěstí a pevně doufám, že všichni se po nějakém čase dočkáte svého zlatíčka. Prosím jen nepospíchejte a nepodporujte množitele štěňátek bez PP. Za to bych se chtěla moc přimluvit.

Chcete štěňátko od nás, co požadujeme a jaká bude jeho cena?

Preferujeme zájemce z řad nechovatelských, ač s našimi psy máme mnoho výstavních a pracovních úspěchů. Není pro nás prioritou umístění štěňátka do rodiny, kde bude vystavováno. Hlavní prioritou je, aby bylo milováno, bylo právoplatným členem rodiny. O naše štěndo musí být celoživotně postaráno a budeme vděčni za stálý kontakt s jeho novou rodinou. Neprodáme štěně do rodiny, kde chtějí pouze hračku pro své dítě nebo ho umístí do kotce jako ozdobu své luxusní zahrady.

Pokud na koupi štěněte nemáte finanční prostředky, důkladně si pořízení psa znovu promyslete.

Péče o psa ve velikosti retrívra stojí mnohonásobně více. Sama jsem si počítala náklady na odchov kvalitní reprodukce schopné fenky ( nebo psa) se vším, co k tomu patří – kromě běžných veterinárních nákladů, krmiva, vitamínových prostředků atd. tu jsou velké výdaje za výstavní poplatky, zkoušky, různé zdravotní testy,  mnoho hodin strávených na cvičišti, cestovné…a suma přesáhla 300 000Kč. A pak teprve začnou náklady na reprodukci…

Určitě si před koupí štěňátka vše dobře promyslete, popovídejte si s jinými majiteli retrívra, navštivte více chovatelských stanic. Věnujte výběru nového člena rodiny alespoň takovou pozornost, jakou věnujete nákupu nového auta. Pes, přítel a živá bytost s vámi bude žít 10 – 15 let ( naše Jessy Chlupaté štěstí se dožila 16ti let) a určitě si zaslouží přemýšlet, zda si zaplatíte za kvalitu nebo je pro vás rozhodující cena.

Naše štěňátka odcházejí do nových domovů ve věku 8 týdnů, řádně vakcinovaná, 3x odčervená, načipovaná. Každé má vystavený PET PAS, průkaz původu FCI a kupní smlouvu. Každé štěňátko je před odběrem prohlédnuto veterinárním lékařem. Za 30let praxe s chovem zlatých retrívrů mohu nabídnout kvalifikovaný chovatelský servis a budu velmi ráda za stálý kontakt. Navíc jsem poradcem chovu pro toho plemeno, tak vás mohu vést i dál a pomáhat vám s uchovněním. Pro naše štěňátka pořádáme nekomerční výcviková setkání, kde se můžete dozvědět mnoho nového a seznámit se s ostatními sourozenci.

… slyšela jsem, že štěstí se nedá koupit, asi někdo zapomněl na to chlupaté…

Navštivte také náš facebookový profil nebo instagram.