Nabídka štěňátek

Máme štěňátka kavalírků!!!

Uranii Theiu Minowara 2x CAJC,1x CAC – Black and Tan  ( posudek z bonitace: CHOVNÁ FENA Datum bonitace: 2019-11-09 Míry: 31.5-41-xx-xx-3.8  Fena správné velikosti. Lehce delší tělesný rámec. Výborná kostra, korektní hlava, rovná horní linie. Lehce zakulacená záď, pěkné úhlení a pohyb. Pěkná barva a srst. Vyrovnaná povaha. Chrup kompletní, skus nůžkový. Všechna zdravotní vyšetření negativní)  jsme vybrali překrásného BH psa Oficíra Prokopská Hvězda ( Šampion ČR, Junioršampion ČR, BOB, BOS,BOJ, 3x CACIB, Klubový vítěz, Vítěz barvy BH, 3x CAC AT, 2x CAC SL, 2x CAC DE, CAC SK).

Štěňátka se narodila 9.2.2021 a to 4 kluci a 1 holčička.

Richenza Merlin Bohemia – BH ( posudek z bonitace: CHOVNÁ FENA Datum bonitace: 2019-11-09 Míry: 31.5-38-xx-xx-3.1 Fena správné velikosti. Výrazně modelovaná hlava. Správný rámec, prostorný hrudník, slabší kostra. Rovná horní linie, korektní záď. Velmi dobrý pohyb, vzadu lehce užší. Standardní povaha. Chrup kompletní, skus klešťový. Všechna zdravotní vyšetření má negativní)  je nakryta BH GrandCh Kubulou Prokopská hvězda(Interšampion, Grand Champion CZ, Champion SK, SL, DE, AT, Junioršampion CZ, 8x BOB, BOS,BOJ, 6x CACIB, 2xr res.CACIB, vítěz třidy na Světové výstavě psů Lipsko) a svůj první vrh přivedla na svět dne 25.2.2021. Narodil se 1 chlapeček a 3 holčičky.

Jsou to naše první štěňátka kavalírů, vymodlená, obě holky již mají na svůj první vrh věk ( Richi je 4,5roku a Theuška tříletá). Obě naše holčičky jsou aktivně používané v canisterapii. Pro naše štěňátka budeme pečlivě vybírat nové majitele. Již nyní máme velké množství zájemců, další zájemce již nepřijímáme. Nechceme nic uspěchat a je pro nás nejdůležitější, najít ty nejlepší rodiny!  Děkujeme za pochopení. 

ŠTĚŇÁTKA ZLATÝCH RETRÍVRŮ NEMÁME ANI NEOČEKÁVÁME!!! 

Naše štěňátka odcházejí do nových domovů ve věku 8 týdnů, řádně vakcinovaná, 3x odčervená, načipovaná. Každé má vystavený PET PAS, průkaz původu FCI a kupní smlouvu. Každé štěňátko je před odběrem prohlédnuto veterinárním lékařem. Za 30let praxe s chovem zlatých retrívrů mohu nabídnout kvalifikovaný chovatelský servis a budu velmi ráda za stálý kontakt. Navíc jsem poradcem chovu pro toho plemeno, tak vás mohu vést i dál a pomáhat vám s uchovněním. Pro naše štěňátka pořádáme nekomerční výcviková setkání, kde se můžete dozvědět mnoho nového a seznámit se s ostatními sourozenci.

… slyšela jsem, že štěstí se nedá koupit, asi někdo zapomněl na to chlupaté…

Navštivte také náš facebookový profil nebo instagram.