Nabídka štěňátek

VRH C KAVALÍR KING CHARLES ŠPANĚL

Dne 14.4.2022 se Richenze Merlin Bohemia BH – srdce bez nálezu, pattely čisté, DOV prostý a Ch.JCh. Tullamore Prokopská hvězda RU –  EFS/CC s výsledkem čistý DM s výsledkem čistý srdce bez nálezu, oči prosté DOV, pattely 0/1 narodila 4 štěňátka!

Máme 3 fenky, 2 jsou barvy ruby, jedna blenheim a jeden psík v barvě ruby. Porod byl rychlý, nekomplikovaný a maminka se ihned krásně o miminka stará. Porodní hmotnosti jsou velmi vyrovnané cca 270g.

Odběr štěňátek bude v 8.týdnu věku, budou vakcinovaná, odčervená, čipovaná s vystaveným PET pasem, evidenčním listem a kupní smlouvou. Samozřejmostí je základní výbavička a kvalitní chovatelský servis. Štěňátka budou výborně socializovaná, vychována s námi doma.

Pro naše štěňátka vybírámě nové majitele, kteří si pořízení nového člena rodiny dobře rozmysleli, zvážili své finanční i časové možnosti a můžou štěňátku nabídnou milující domov, lásku, a péči. Nepožadujeme účast na výstavách,ale samozřejmě stálý kontakt s námi nás potěší.

Volná je poslední ruby fenka

Odkaz na fotogalerii

Momentálně žádná štěňátka retrívrů nemáme. Další vrh plánujeme na podzim.

Naše štěňátka odcházejí do nových domovů ve věku 8 týdnů, řádně vakcinovaná, 3x odčervená, načipovaná. Každé má vystavený PET PAS, průkaz původu FCI a kupní smlouvu. Každé štěňátko je před odběrem prohlédnuto veterinárním lékařem. Za 30let praxe s chovem zlatých retrívrů mohu nabídnout kvalifikovaný chovatelský servis a budu velmi ráda za stálý kontakt. Navíc jsem poradcem chovu pro toho plemeno, tak vás mohu vést i dál a pomáhat vám s uchovněním. Pro naše štěňátka pořádáme nekomerční výcviková setkání, kde se můžete dozvědět mnoho nového a seznámit se s ostatními sourozenci.

… slyšela jsem, že štěstí se nedá koupit, asi někdo zapomněl na to chlupaté…

Navštivte také náš facebookový profil nebo instagram.