Nabídka štěňátek

PLÁNUJEME VRH F 

Ve spolupráci s naší dlouholetou kamarádkou plánujeme velmi zajímavé spojení

Štěňátka budou odchována v Praze u Danči Hybrantové, majitelky překrásné fenky Babetky Chlupaté štěstí – naší úžasné tanečnici. Danča se s Babetkou věnuje dogdancingu, vyhrály spolu mnoho závodů. Babetka je ale i velmi úspěšná výstavní fenka a má složeny klubové podzimní zkoušky v 1.ceně.
Otec plánovaných štěňátek je velmi krásný pes, na kterého jsme se osobně jeli podívat do Německa a okouzlil nás nejen svým exteriérem,ale i velmi milou a přátelskou povahou. Oba rodiče jsou zdraví a mají ty nejlepší výsledky povinných i nepovinných testů.
Tel. 603976472
Fota a videa najdete na naším facebookové stránce Chlupatého štěstí a na instagramu.

Naše štěňátka odcházejí do nových domovů ve věku 8 týdnů, řádně vakcinovaná, 3x odčervená, načipovaná. Každé má vystavený PET PAS, průkaz původu FCI a kupní smlouvu. Každé štěňátko je před odběrem prohlédnuto veterinárním lékařem. Za 30let praxe s chovem zlatých retrívrů mohu nabídnout kvalifikovaný chovatelský servis a budu velmi ráda za stálý kontakt. Navíc jsem poradcem chovu pro toho plemeno, tak vás mohu vést i dál a pomáhat vám s uchovněním. Pro naše štěňátka pořádáme nekomerční výcviková setkání, kde se můžete dozvědět mnoho nového a seznámit se s ostatními sourozenci.

… slyšela jsem, že štěstí se nedá koupit, asi někdo zapomněl na to chlupaté…

Navštivte také náš facebookový profil nebo instagram.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]