Klubová a speciální výstava retrívrů KCHLS Humpolec

Klubová a speciální výstava retrívrů KCHLS Humpolec

11.-12.5. Klubová a speciální výstava KCHLS Humpolec ( judge: Mr. Gordon R. Mackenzie, Scotland, a Mr. Jim Richardson, GB)
– štěňátka z vrhu U ( Karkulka Chlupaté štěstí x Maxipes Fík Chlupaté štěstí) a T ( Bonett Chlupaté štěstí x Átreus Flores Vitae) pokořili právě hranici 9 měsíců věku a poprvé se mohli předvést ve třídě mladých. Velký úspěch zaznamenal Tobias Chlupaté štěstí, který v početné konkurenci 14ti psů obsadil krásné 2. místo a druhý den známku výborný. Jeho bráška Thor odešel se známkou výborná. Mezi fenkami se předvedla Ulla Tessie, která nejenom byla nejmladší,ale ještě k tomu úplně před výstavou vylínala, tak po oba dny si odnesla známku VD.
V mezitřídě jsme předvedli naší Sněhurku, která první den si odnesla známku výborná a druhý den se dočkala vítězství a získala titul CAC. A v sobotu přijel se ukázat její bráška Simba, který si odnesl též známku výbornou a odcházel na 5. místě. Ve třídě otevřené jsme předvedli Fluer Od rybníka Kamenný – naší Elzu a ta 1.den si vyběhala výbornou a 2. den známku výborná 3 ( ze 14fen). A u psů ve třídě otevřené exceloval po oba dny Monty Chlupaté štěstí, který ji po oba dny vyhrál a získal 2x titul CAC. Ve třídě pracovní jsme měli u psů zastoupeného Oriona, který 1. den byl na 3. místě a 2. den si odnesl známku výborný. U fen běhala Majdalénka a ta 1.den odešla se známkou výborná a 2.den pracovní třídu vyhrála a měla titul CAC. A nakonec ve třídě vítězů běhal náš Maxipes a ten po oba dny odešel se známkou výborný.